Cyryl Piela Fizjoterapia

Fizjoterapia uroginekologiczna

 To fizjoterapia kobiet bo kobiece ciało zasługuje na wyjątkowe wsparcie!

Fizjoterapia uroginekologiczna przywraca zdrowie, sprawność i komfort nawet w najbardziej intymnych sferach życia.

Dojrzewanie, ciąża, poród, połóg i okres po nim czy menopauza – fizjoterapia uroginekologiczna zapewnia wsparcie na każdym z tych etapów. Pomaga zapobiegać dysfunkcjom i dolegliwościom, które towarzyszą wtedy kobietom.

Fizjoterapia uroginekologiczna jest doskonałą odpowiedzią na bolesne miesiączki, dyskomfort podczas współżycia, problemy z nietrzymaniem moczu. Pomaga przygotować kobiece ciało do ciąży i porodu. Wspiera bezpieczny powrót do zdrowia i formy po porodzie – zarówno naturalnym jak i cesarskim cięciu. Fizjoterapia uroginekologiczna pomoże w dysfunkcjach dna miednicy, przy rozejściu mięśnia prostego brzucha i kresy białej.

Kompleksowa fizjoterapia kobiet przygotuje także do zabiegów uroginekologicznych i wesprze powrót do zdrowia i pełnej sprawności po nich.

W CP Fizjoterapia fizjoterapia uroginekologiczna to także terapia blizn – zarówno tych poporodowych (cesarskie cięcie i nacięcie krocza) jak i tych po zabiegach chirurgicznych. Takie pełne wsparcie pozwala odzyskać zdrowie, sprawność i komfort we wszystkich sferach życia. Dzięki edukacji i wspomaganiu prawidłowych nawyków, ale przede wszystkim dzięki indywidualnie dobranej terapii i reedukacji ruchowej, fizjoterapia uroginekologiczna zapobiega pojawieniu się dysfunkcji
i dolegliwości, które towarzyszą kobiecie na różnych etapach życia.

KTO SIĘ TYM ZAJMUJE?
mgr Małgorzata Główczewska-Szymczak