Cyryl Piela Fizjoterapia

mgr Małgorzata Główczewska-Szymczak

Certyfikowana terapeutka uroginekologiczna z akredytacją Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego 

Studia magisterskie ukończyła w 2012 roku na kierunku fizjoterapia, Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zainteresowanie  fizjoterapią uroginekologiczaną było efektem własnych doświadczeń związanych z ciążą i porodem. Ukończyła liczne kursy i szkolenia w efekcie czego prowadzi kompleksową terapię kobiet na każdym etapie ich życia.

Specjalizuje się w fizjoterapii okołoporodowej, fizjoterapii uroginekologicznej oraz kompleksowej terapii blizn. W swojej codziennej pracy wykorzystuje badanie USG oraz  liczne techniki terapeutyczne co zapewnia kompleksowość prowadzonej terapii. Regularnie zwiększa swoje kompetencje aby skutecznie pomagać swoim pacjentkom.Gosia

Specjalizuje się w fizjoterapii okołoporodowej, fizjoterapii uroginekologicznej oraz kompleksowej terapii blizn. W swojej codziennej pracy wykorzystuje badanie USG oraz  liczne techniki terapeutyczne co zapewnia kompleksowość prowadzonej terapii. Regularnie zwiększa swoje kompetencje aby skutecznie pomagać swoim pacjentkom.

Kursy i szkolenia
  • Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej- certyfikacja i akredytacja Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego 
  • Terapia manualna w ginekologii i położnictwie.
  • Techniki rozluźniania powięziowego z elementami terapii manualnej w okresie okołoporodowym.
  • Rozejście mięśnia prostego brzucha w ciąży i po porodzie.
  • Obniżenie narządów miednicy mniejszej. Pessaroterapia.
  • Wsparcie techniczne diagnostyki i terapii w fizjoterapii uroginekologicznej. Elektroterapia i tecaroterapia w leczeniu dysfunkcji dna miednicy.
  • Techniki manualne, mięśniowo-powięziowe oraz wisceralne w poporodowych dysfunkcjach uroginekologicznych.

ZNALEŹĆ

PRZYCZYNĘ DOLEGLIWOŚCI

DOBRAĆ

ODPOWIEDNIĄ FORMĘ TERAPII

ODZYSKAĆ

SPRAWNOŚĆ