Cyryl Piela Fizjoterapia

mgr Agata Stankiewicz

Zainteresowanie fizjoterapią  po raz pierwszy pojawiło się podczas wizyt w gabinetach fizjoterapeutów wskutek kontuzji nabywanych na treningach piłki siatkowej. Agata od najmłodszych lat związana jest ze sportem. Trenowała nie tylko siatkówkę, ale również jeździectwo.

Swoją drogę edukacji rozpoczęła na studiach w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, dalej kontynuując naukę  na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, uzyskując tytuł magistra.

2

Największą uwagę w dziedzinach fizjoterapii poświęciła fizjoterapii sportowej oraz uroginekologicznej. Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach, rozwijając się by jak najlepiej pomóc pacjentowi.

W swojej pracy zawsze stara się poznać przyczynę dolegliwości i dobrać odpowiednie techniki do danego schorzenia. Łącząc techniki terapii powięziowej i narzędziowej pracuje z pacjentami zarówno w stanie ostrym jak i przewlekłym.

Prywatnie, Agata jest miłośniczką zwierząt. W jej głowie zrodził się również pomysł rozwoju w kierunku fizjoterapii zwierząt oraz połączenia miłości do zwierząt i fizjoterapii  w postaci hipo-  i dogoterapii. Wie, jak ważna jest aktywność fizyczna, dlatego nie rezygnuje z treningu siłowego oraz innych sportów.

ZNALEŹĆ

PRZYCZYNĘ DOLEGLIWOŚCI

DOBRAĆ

ODPOWIEDNIĄ FORMĘ TERAPII

ODZYSKAĆ

SPRAWNOŚĆ